Fashion Shows Agency

FsA_logo_gif

922928_183865245104523_1658369976_n

Fashion Shows Agency to marka wchodzą w skład firmy INVITUS PRODUCTION założonej przez Piotra Myszkowskiego. FSA specjalizuje się w organizacji komercyjnych pokazów mody od A do Z. Wykwalfikowana kadra choreografów, managerów, akustyków, wizażystów, fryzjerów, tancerzy i techników dba o każdy szczegół pokazu.

Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski.

Flagowym projektem FSA jest Design by Young – projekt stworzony z myślą o młodych, zdolnych polskich projektantach którzy startują w świecie showbiznesu. Wiemy jak trudny dzisiaj bywa start, a projektanci przeważnie ostatni grosz przeznaczają na swoją kolekcję, dlatego stworzyliśmy projekt charytatywny Design by Young aby pomóc młodym zdolnym projektantom wejść do świata mody, dzięki nam dostali całe zaplecze backstage’owe a także szerokie grono publiczności w postaci gwiazd i celebrytów aby móc pokazać swoje dzieła.

Do każdego pokazu wykonywaliśmy także profesjonalną sesję zdjęciową a następnie zajmowaliśmy się postprodukcją aby stworzyć niepowtarzalny i intrygujący plakat.

Projekt ten cieszy się ogromną popularnością na co wskazuje fakt że udało się nam zrealizować już 15 edycji pokazów. Wszystko to dzięki Fashion Shows Agency oraz dużej ilości dobrych osób o ciepłym sercu którzy pracowali z nami za uśmiech i dobrą zabawę.

Zapraszamy do współpracy z Fashion Shows Agency.
Nasze doświadczenie to Twój klucz do świata showbiznesu!

 

Kontakt:
kontakt@fotocelebryta.pl